BELARUS GREAT STONE SANAYİ PARKI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI, İSTANBUL

25 Mayıs 2022, Çarşamba günü, 10:30 – 12:30 saatleri arasında Belarus'un Great Stone Sanayi Parkı'nın (https://en.industrialpark.by/) Türk iş çevrelerine tanıtımı amacıyla DEİK ofisinde (Adres:Huzur Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, Skyland Sky Office No:4, B Blok, Kat: 21) bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Anılan toplantıya Belarus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Victor Rybak ve Great Stone Başkan Yardımcısı Oleg Tabanyuhov katılım sağlayacaklardır. 

Yatırımcılara yönelik kapsamlı teşvik ve desteklerin uygulandığı Great Stone Sanayi Parkı Minsk şehir merkezine 25 km mesafede olup, Minsk Uluslararası Havaalanı parkın sınırları dahilinde bulunmaktadır. Gelişmiş altyapı ve üstyapı sistemlerine sahip olan Great Stone Sanayi Parkı içinde fuar kompleksi, araştırma ve geliştirme merkezi, otel, ofis alanları ve diğer tesisler firmaların hizmetine sunulmuştur.  

Toplantı dili İngilizce olup, katılmayı arzu eden üyelerimizin 24 Mayıs 2022, Salı günü saat 18:00'e kadar bağlantıdan kayıt olmaları önemle rica olunur.