GÜNEY KORE ÜLKE RAPORU TANITIM TOPLANTISI, İSTANBUL

DEİK/Türkiye-Kore İş Konseyi insiyatifi ile Sabancı Üniversitesi İstanbul Politikalar Merkezi (İPC) Uzmanı Dr. Altay Atlı tarafından hazırlanan ‘'Türkiye ve Güney Kore Kan Kardeşliğini Daha Güçlü Bir Ekonomik Ortaklığa Dönüştürmek İçin Öneriler" başlıklı raporun tanıtım toplantısı 17 Kasım 2017 Cuma günü 11:00-12:00 saatleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel'de düzenlenecektir.

"Türkiye ve Güney Kore Kan Kardeşliğini Daha Güçlü Bir Ekonomik Ortaklığa Dönüştürmek İçin Öneriler" başlıklı rapor, Türkiye ile Güney Kore arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin halklar arasındaki kuvvetli bağlara yakışır bir seviyeye çıkartılması amacıyla, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkileri farklı boyutlarıyla analitik bir şekilde ele almakta ve somut politika önerileri içermektedir.

Bu bilgiler ışığında, anılan toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin 16 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/514/9697 linkinde yer alan başvuru formunu doldurmaları rica olunur.