INNOPROM 2019 ULUSLARARASI SANAYİ FUARI VE TÜRKİYE-RUSYA İŞ FORUMU, YEKATERINBURG / RUSYA FEDERASYONU

8-11 Temmuz 2019 tarihlerinde Rusya'nın Yekaterinburg kentinde düzenlenecek olan INNOPROM 2019 Fuarı (https://www.innoprom.com/en/) çerçevesinde, 8 Temmuz 2019 tarihinde fuar alanında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ve T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Tuna Turagay'ın katılımları ile Türkiye-Rusya İş Forumu gerçekleştirilecektir.
 
Yekaterinburg'da bu sene onuncusu yapılan fuarda Türkiye partner ülke olarak yer almaktadır. Avrasya bölgesinde en hızlı gelişen fuarlardan birisi olan INNOPROM Fuarına bu yıl dünyanın 107 ülkesinden 45 binin üzerinde ziyaretçi beklenmektedir. 600'den fazla firmanın geliştirdikleri ürün ve teknolojileri tanıtmak üzere stand açacağı fuarda bu firmaların yetkilileri, Rusya ve diğer ülkelerden üst düzey kamu görevlileri, iş dünyası örgütleri yöneticileri ve uluslararası kurum temsilcilerinin katılımıyla yaklaşık 160 etkinliğin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.
 
Bahse konu fuara ve fuar çerçevesinde yapılacak olan Türkiye-Rusya İş Forumu'na katılmak isteyen üyelerimizin, en geç 28 Haziran 2019 Cuma günü saat 18:00'e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/964/13065 adresli internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
 
Uçuş, konaklama ve Yekaterinburg'da şehir içi ulaşım katılımcılar tarafından münferit olarak sağlanacaktır.
 
Rusya'ya seyahat edecek hususi ve umuma mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir. Rusya vizesi olmayan katılımcılarımızın ivedilikle vize başvurularını tamamlamaları ve bu konuda DEİK'i bilgilendirmeleri önem arz etmektedir.