İSVİÇRE/ZUG KANTONU YATIRIM, TİCARET VE VERGİ İMKANLARI SEMİNERİ, İSTANBUL

İsviçre'den TİM International ve DEİK/Türkiye-İsviçre İş Konseyi iş birliğiyle 25 Ekim 2018 Perşembe günü 10:00-12:00 saatleri arasında River Plaza'da "İsviçre'de yatırım, ticaret ve vergi imkanları" hakkında bir bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir.

Avrupa'nın bankacılık ve finanstaki ‘kalbi' olarak nitelendirilen, istikrarlı ekonomisi ile sürdürülebilir avantajlar sunan ve ‘Swiss Made' etiketi ile global pazarda yarattığı olumlu algısı ile İsviçre'de yatırım ortamı, ticaret ve vergi imkanları ele alınacaktır.

Program kapsamında özellikle İsviçre'de vergi avantajları, ofis açma ve pazarlama fırsatları, ticari imkanlar gibi öne çıkan fırsatlar ve özellikle KOBİ'lere her alanda sağlanan imkanlar ele alınacaktır.   Anılan seminer, öncelikle ZUG Kantonu başta olmak üzere İsviçre'nin tüm bölgelerini kapsayacaktır.

Türkiye ve İsviçre arasında iş yapmak isteyen firmalarımıza fayda sağlayacak söz konusu seminere katılımınızı diler, katılımınız için aşağıda yer alan kayıt formunun 23 Ekim 2018 Salı günün mesai bitimine kadar doldurulması rica olunur.

https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/748/11577