MALTA CUMHURBAŞKANI SN. MARİE LOUSİE COLEİRO PRECA'NIN KATILIMLARIYLA TÜRKİYE-MALTA İŞ KONSEYİ TOPLANTISI

Malta Cumhurbaşkanı Sn. Marie Louise Coleiro Preca'nın ülkemize gerçekleştireceği resmi ziyareti vesilesiyle DEİK/Türkiye-Malta İş Konseyi tarafından, Malta Ticaret Odası'nın iş birliği ile 23 Ocak 2019 Çarşamba günü İstanbul Conrad Hotel'de 09:00 – 14:00 saatleri arasında "Türkiye-Malta İş Konseyi Toplantısı" gerçekleştirilecektir.

Şu anda toplam 1.3 milyar dolarlık Türk yatırımının olduğu Malta'da denizcilik, turizm, eğitim, havacılık, lojistik, sağlık hizmetleri, inşaat ve yapı malzemeleri, altyapı, bilişim ve iletişim teknolojileri ve yaşam bilimleri alanlarında yatırım ve işbirliği fırsatları bulunmaktadır.  

Turizm, eğitim, inşaat, lojistik ve yapı malzemeleri gibi sektörlerden Malta firmalarının katılacağı İş Konseyi toplantısının programı ve katılımcı Malta firma listesi ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Malta ile Türkiye arasındaki ticari ve ekonomik hareketliliğe önemli ivme katacak söz konusu toplantıya katılımınızı diler, katılım için aşağıda yer alan kayıt formunu 22 Ocak 2019 Salı 13.00'e kadar doldurmanız rica olunur.

Kayıt formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/842/12187

Detaylı bilgi için irtibat kişisi:

Sn. Başak Doyum, DEİK Avrupa İş Konseyleri Koordinatörü

bdoyum@deik.org.tr

0212 339 50 90