RUSYA FEDERASYONU (RF) X. INNOPROM ULUSLARARASI SANAYİ FUARI TANITIM TOPLANTISI,İSTANBUL RİVER PLAZA

Türkiye ve Rusya'nın ilgili bakanlık ve kurum temsilcilerinin katılımıyla 20-22 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilen Sanayi Çalışma Grubu Toplantısı sırasında, 8-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Yekaterinburg şehrinde düzenlenecek olan X. INNOPROM Uluslararası Sanayi Fuarı'na ülkemizin milli katılım organizasyonunun düzenlenmesi kararı alınmış olup, Fuarla eşzamanlı olarak T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle İş Forumu tertiplenmesi planlanmaktadır. Söz konusu Fuara ilişkin Rusya Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Fuarlar Daire Başkanı  Sergey Selivanov, Fuarın operatörlüğünü üstlenen Formika Şirketler Grubu temsilcisi Anton Atroşkin ve Ortak Ülke Sorumlu Direktörü  Anastasia Boryak ve RF Ticaret Mümessilliği yetkililerinin katılımıyla 7 Şubat 2019 Perşembe günü 11:00-13:00 saatleri arasında River Plaza'da "X. INNOPROM Uluslararası Sanayi Fuarı Tanıtım Toplantısı" gerçekleştirilecektir.

Toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin, https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/849/12249  adresli bağlantıda  bulunan  online  kayıt formunu en geç 6 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 12:00'ye kadar doldurmaları gerekmektedir. 

X. INNOPROM Uluslararası Sanayi Fuarı hakkında detaylı bilgiye https://www.innoprom.com/en/ internet bağlantısından ulaşılabilmektedir.