TACİKİSTAN ÜLKE TANITIM TOPLANTISI, ZOOM

Türkiye-Tacikistan İş Konseyi çeşitli formatlarda etkinlikler düzenleyerek iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Söz konusu faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirilen bilgilendirme ve tanıtım etkinlikleri kapsamında bu kez, Hadımköy-Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) iş birliği ile 13 Temmuz 2020, Pazartesi günü saat 16:00'da Zoom Online Konferans Sistemi üzerinden "Tacikistan Ülke Tanıtım Toplantısı" düzenlenecektir.

Tacikistan ekonomisinin değerlendirileceği ve iki ülke ticari ilişkilerin ele alınacağı bahse konu toplantıya Tacikistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Mahmadali Radjabiyon ve HASİAD Başkanı Sayın Hüseyin Bozdağ, Tacikistan ile iş yapan ve yapmak isteyen iş insanlarının katılımları beklenmektedir.

Ekli dosyada duyurusu yer alan bahse konu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin, https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1211/15339 linkinde yer alan katılım formunu doldurmaları rica olunur.