TÜRKİYE-AFRİKA TARIM BAKANLARI BİRİNCİ TOPLANTISI VE TARIM İŞ FORUMU, ANTALYA

T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Gine Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Afrika Birliği Dönem Başkanı Alpha Conde'nin teşrifleriyle, Afrika Birliği Komisyonu (AfBK), T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türk Hava Yolları (THY), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) işbirliğinde, 27-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Resort Belek Konferans Merkezinde "Türkiye-Afrika Tarım Bakanları Birinci Toplantısı ve Tarım İş Forumu" gerçekleştirilecektir.

25 ülkeden 30 Bakan, 44 delege ve 9 uluslararası kurum temsilcisinin katılacağı Forum kapsamında; Türk ve Afrikalı iş insanlarının bir araya gelerek ikili iş görüşmelerinin yanı sıra Türk girişimcileri tarafından Afrika'da tarım alanında halihazırda yürütülen projeler ve bu alanda planlanan yatırımların Hükümet ve özel sektör yetkilileri tarafından tartışılacağı sekiz paralel oturum düzenlenecektir. 

Bu çerçevede; bahse konu Forum için program ve katılım koşullarına ilişkin detaylı bilgiye http://www.turkeyafricaagri.org adresinden ulaşılabilmektedir.


Etkinliğe kayıt linki: http://etkinlik.tarim.gov.tr/e/turkeyafricaagri

Son başvuru tarihi:23/04/2017

Not:Etkinliğe online başvurusunu gerçekleştiren ve başvuru kaydının onaylandığına dair e-posta alan iş insanları, konaklama için aşağıda bilgileri verilen acente ile iletişime geçebilirler.

Ekodoa Turizm Seyahat Acentesi

E-posta:afb@ekodoa.com/gizem.kavakli@ekodoa.com

Çağrı Merkezi:0242 524 59 40