“TÜRKİYE: KADIN GÜCÜ VE TEKNOLOJİ” TEMASIYLA AVUSTURYA - TÜRKİYE İŞ FORUMU, 27 NİSAN 2021, SALI

Avusturya Federal Ticaret Odaları (WKÖ) ev sahipliğinde, DEİK/Türkiye – Avusturya İş Konseyi ve KAGİDER iş birliğiyle 27 Nisan 2021 Salı günü saat 10.00 – 11.30 arasında "Türkiye: Kadın Gücü ve Teknoloji" temasıyla Avusturya - Türkiye İş Forumu çevrim içi olarak düzenlenecektir.

Söz konusu programda DEİK/Türkiye - Avusturya İş Konseyi Başkanı Gülsüm Azeri, KAGİDER Başkanı Emine Erdem,  Avusturya Ticaret Odaları Birliği(WKÖ) Başkan Yardımcısı Martha Schultz açılış konuşmaları gerçekleştirecektir. Ayrıca panellerde Türkiye ekonomisi ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerde beklentiler değerlendirilecek olup, Türkiye'den ve Avusturya'dan girişimciler başarı hikâyelerini ve deneyimlerini paylaşacaktır.

Detaylı program ekte bilgilerinize yer almaktadır. Programda panellerin ardından Türk ve Avusturya tarafından katılımcılar kendi aralarında ikili görüşmeler gerçekleştirebilme imkânı bulacaklardır.  Forum ve ikili görüşmelere katılım için B2Match platformu üzerinden aşağıdaki bağlantı aracılığıyla kayıt gerçekleştirerek bir profil oluşturulması gerekmektedir.

Kayıt linki: https://womanpowerandtechnology2021.b2match.io/