TÜRKİYE - ÖZBEKİSTAN İŞ FORUMU, ANKARA

İkili ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla faaliyet gösteren Türkiye – Özbekistan İş Konseyi organizasyonunda, 23 Temmuz 2019 tarihinde Sheraton Ankara otelinde Türkiye – Özbekistan İş Forumu düzenlenecektir.

T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Özbekistan Başbakan Yardımcısı Elyor Ganiyev'in katılımcılara hitap edecekleri İş Forumunun açılış oturumunu, Özbekistan Yatırımlar ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Shuhrat Vafayev, Özbekistan Enerji Birinci Bakan Yardımcısı Jurabek Mirzamahmudov ve diğer yetkililer teşrif edeceklerdir. Başta enerji, gıda, inşaat, tarım, kimya, otomotiv ve sağlık olmak üzere, çeşitli sektörlerden ekli listede yer alan resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılacakları İş Forumu çerçevesinde düzenlenecek panel oturumlarında, Özbekistan ekonomisindeki son gelişmeler ve Türkiye ile Özbekistan arasındaki iş birliği fırsatları değerlendirilecek olup, programın son kısmında iş insanlarımızın ekteki taslak heyet listesinde bulunan Özbekistan özel sektör temsilcileri ile ikili iş görüşmelerinin organize edilmesi planlanmaktadır.

Söz konusu etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/969/13064 internet bağlantısındaki katılım formunu en geç 19 Temmuz 2019, Cuma günü saat 18.00'e kadar eksiksiz olarak doldurmaları, DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 390 TL, DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 470 TL olan katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.