VENEZUELA MİRANDA EYALETİ VALİSİ İLE TOPLANTI, İSTANBUL

Venezuela'nın en büyük ikinci eyaleti olan Miranda Eyaleti'nin Valisi Sayın Hector Rodriguez'in başkanlık edeceği ve kamu-özel sektörden üst düzey yetkililerin bulunacağı bir heyet ile 10 Aralık 2019 tarihinde 14.30-16.30 saatleri arasında River Plaza'da bir toplantı gerçekleşecektir.

Ekonomik projelerin görüşülmesi planlanan toplantıda, yürürlükte olan başlıca projeleri yatırımcılara anlatmak ve üretim için hammaddde satın alımına dair ilgili alanlarda tanıtımda bulunulacaktır. Venezuela tarafı, ticaret için et, balık ve deniz ürünleri, tropikal meyveler, çiçekçilik, kakao ve kakao ürünleri, likör, çikolata, tereyağı; yatırım kapsamında da hayvancılık ve balıkçılık, işlenmiş et ve deniz ürünleri, kakao ve çikolata üretimi, hububat, tahıl ve bakliyat üretimi, makarna üretimi, süt ve süt ürünleri üretimi, plastik ürünleri üretimi tekstil ürünleri üretimi ve turizm sektörlerinde görüşmeler gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin, en geç 9 Aralık Pazartesi günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1112/14027 adresinde yer alan katılım formunu doldurmaları rica olunur.