2-5 HAZİRAN 2013: DEİK/TÜRK-AMERİKAN İŞ KONSEYİ (TAİK)-ATC/AFOT 32. ORTAK YILLIK KONFERANSI, WASHİNGTON D.C.

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türk-Amerikan İş Konseyi (TAİK) ve American Turkish Council (ATC) 32. Ortak Yıllık Konferansının 2-5 Haziran 2013 tarihlerinde The Ritz-Carlton, Washington D.C’de düzenleneceğini bilgilerinize sunarız.

Teması “Ortaklık, Ticaret ve Yatırım: Şimdi Tam Zamanı” (“Partnership, Trade and Investment: The Time Is Now”) olarak belirlenen konferansta son dönemde gelişen küresel konjonktür dahilinde Türkiye-ABD ilişkilerindeki gelişmeler, üst düzey Türk ve ABD’li özel sektör ve devlet temsilcileri tarafından  değerlendirilecek olup; konferansta Bankacılık ve Finans, Savunma ve Güvenlik, Enerji, Tarım ve Gıda, Altyapı, Avrupa Birliği, Eğitim ve Turizm panelleri yer alacaktır. Konferansa ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, T.C. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, T.C. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, New York Times Köşe Yazarı Thomas Friedman’ın yanısıra birçok önemli iş adamı, bürokrat ve akademisyen katılım sağlayacaktır.

Bu yıl 32.’si düzenlenecek olan Konferansımıza katılmak isteyen üyelerimizin, https://www.formstack.com/forms/?1372920-k6uo4jJH3f adresinden online kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Konferans programı http://www.the-atc.org/2013/20130424-Program.pdf adresinde, sponsorluk dosyası ise ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Saygılarımızla,


Ek: Kayıt, Ödeme ve Otel Rezervasyon Detayları (ek1), Sponsorluk Paketi (ek2)