AGRİTECH ULUSLARARASI TARIM FUARI

İstanbul’daki İsrail Ticaret Ataşeliği ve DEİK/Türk-İsrail İş Konseyi işbirliğinde 14-16 Mayıs 2012 tarihlerinde Tel-Aviv’de her yıl düzenlenen Agritech Uluslararası Tarım Fuarı’na paralel olarak Türkiye’den tarım sektöründe oluşan bir heyet ziyareti düzenlenecektir.

Fuara, tarım sektöründeki üreticilerin yanısıra, araştırmacılar, distribütörler, çiftçiler ve tarım sektöründeki yöneticiler iştirak edeceklerdir. Başta tarımsal ekoloji ve organik tarım, tarım ekipmanları, akua-kültür, biyoteknoloji, gübre ve kimyasallar, çiçekçilik, seracılık, sulama, hayvancılık, bitki koruma, Ar-Ge, kırsal kalkınma gibi konular olmak üzere daha bir çok alt sektörde firmalar katılacaklardır. Fuar kapsamında, ayrıca belli konularda seminerler ve profesyonel turlar organize edilecektir. Fuara ilişkin daha detaylı bilgiye www.agritech.org.il adresinden ulaşılması mümkündür.

Bu çerçevede, söz konusu heyet ziyaretine katılmak isteyen firmalar ekteki form ile birlikte 4 Mayıs 2012 tarihine kadar DEİK’e( İlgili Kişi: Neslihan Kilit,
e-mail: nkilit@deik.org.tr, Tel:0.212.339 50 27, Fax:0.212.270 35 92) iletmeleri rica olunur.


Ek:Katılım Formu ve Program