DANİMARKA TİCARET VE AVRUPA İŞLERİ BAKANI NİCK HAEKKERUP’UN TÜRKİYE ZİYARETİ VESİLESİYLE DANİMARKA İŞ SEMİNERİ VE İKİLİ FİRMA GÖRÜŞMELERİ

Danimarka Ticaret Ofisi, Danimarka Endüstri Konfederasyonu, Danimarka Tarım ve Gıda Konseyi ve DEİK’in işbirliğiyle Danimarka Ticaret ve Avrupa İşleri Bakanı Sayın Nick Haekkerup ve beraberindeki işadamları heyetinin Türkiye resmi ziyareti kapsamında 25 Eylül 2013 Çarşamba günü Swissotel/İstanbul’da Danimarka İş Semineri ve İkili Görüşmeler düzenlenecektir. Anılan toplantıyı Sayın Bakan Haekkerup da onurlandırarak her iki ülke iş dünyası temsilcilerine hitap edecektir. Söz konusu seminerin taslak programı ekte yer almaktadır.
 
Danimarkalı işadamları heyetinde inşaat, enerji, tarım, gıda ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren Danimarka’nın önde gelen 25 firmasından temsilciler yer almakta olup heyet broşürü aşağıdaki linkte bilgilerinize sunulmaktadır. 
https://www.deik.org.tr/Contents/FileAction/3958  
 
Danimarka ile ekonomik ilişkilerimizin ivme kazandığı bu dönemde düzenlenen toplantıya Danimarka ile iş yapan ve yapmayı hedefleyen firma temsilcilerinin katılımını diler, katılım teyitlerinizin ekte yer alan başvuru formu aracılığıyla 20 Eylül 2013 Cuma gününe kadar Danimarka Ticaret Ofisi’ne (Sn. Seda Kayrak; faks: (0212) 359 1901, e-posta: sedkay@um.dk) iletilmesi rica olunur.