FİNANCİAL TİMES “TÜRKİYE ZİRVESİ”, 7 MAYIS 2014, İSTANBUL

Sayın Üyemiz,

Financial Times tarafından, DEİK/Türk-İngiliz İş Konseyi işbirliğinde 7 Mayıs 2014 Çarşamba günü Intercontinental Hotel, İstanbul’da “FT Turkey Summit: Can Turkey become Europe’s Next Power” Konferansı düzenlenecektir. Financial Times Uluslararası İlişkiler Editörü David Gardner’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Semineri, Başbakan Yardımcısı Sn. Ali Babacan ve Maliye Bakanı Sn. Mehmet Şimşek’in onurlandırmaları ve hitapları öngörülmektedir.

FT Türkiye Semineri’ne yurtdışından ve Türkiye’den üst düzey kamu sektörü temsilcileri, özel sektörden öncü finans stratejistleri, çokuluslu firma yönetici ve CEO’larından oluşan 200’ü aşkın üst düzey karar alıcılarının katılımı beklenmektedir. Seminer’de “Ekonomik Büyüme için Yeni Fırsatlar”, “Bölgesel Finans Merkezi ”, “Inovasyon Kültürü” panel oturumları yer almaktadır.

Türkiye’de iş yapmanın avantaj ve zorluklarıyla önümüzdeki döneme ilişkin iş fırsatlarının ele alınacağı Financial Times Türkiye Konferansı’na katılmayı dileyen üyelerimizin ayrıntılı program ve detaylar içinwww.ft-live.com/turkey web adresini ziyaret etmeleri rica olunur.

Saygılarımla,

Not: Financial Times Türkiye Zirvesi’ne katılım bedeli £599 + KDV olup, DEİK üyeleri kayıt sırasında “10DEIK” kodunu girerek %10 indirimden faydalanabileceklerdir.