İNOVALİG 2019

Kurucu Kuruluşumuz Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bildirilen yazı üzere, Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl 6'ncı kez gerçekleştirilecektir. İnovaLİG 2018'de ulaşılan 1216 başvuru sayısı ile IMP³rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başardı. 5 farklı kategoride İnovaLİG 2018 şampiyonları, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon Haftası'nda ödüllerini almışlardır.

İnovaLİG 2018'e başvuran ve IMP³rove anketini tamamlayan her  firmaya, dünyada 80 ülkeden 7.500 küresel firmanın yer aldığı sistem içerisindeki konumlarını ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnovaLİG ile firmalar hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışabiliyor hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı buluyor. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmalar, yıllar içerisinde inovasyon gelişmelerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirebiliyorlar.

Bu kapsamda hem geçtiğimiz yıla göre firmaların inovasyon gelişimlerini görmek, hem de hem de inovasyon alanında edinilen uluslararası tecrübeye ortak olmak için üyelerimizin, 30 Haziran 2019 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2019'a ücretsiz olarak katılmaya davet edilmektedir.