MOĞOLİSTAN İNŞAAT VE KENTSEL KALKINMA BAKANI İLE TOPLANTI, 21 NİSAN 2015, İSTANBUL

Moğolistan İnşaat ve Kentsel Kalkınma Bakanı Sayın D. Tsogtbaar ve beraberindeki heyetin Türkiye resmi ziyareti çerçevesinde, konut kompleksi ve yatırımı, mühendislik altyapısı ve profesyonel kadroların güçlendirilmesi, gayrimenkulün ticarileştirilmesi gibi konularda ortak proje uygulanması imkanları hakkında resmi yetkililerin yanı sıra özel sektör temsilcileri ile görüşmesi öngörülmektedir.

 

Yukarıda bahsi geçen konuların görüşüleceği, planlanan projeler hakkında bilginin, Moğolistanlı yetkililer tarafından aktarılacağı  bir özel sektör toplantısı, DEİK/ Türkiye – Moğolistan İş Konseyi ve Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) işbirliğinde  21 Nisan 2015, Salı günü İstanbul TOBB Plaza’da düzenlenmesi planlanmaktadır.

 

Söz konusu toplantıya Moğolistan’dan katılacak heyet listesi ve taslak program ekte sunulmakta olup, etkinliğe katılmak isteyen firma temsilcilerinin ilişikte yer alan formu doldurarak en geç 20 Nisan 2015, Pazartesi günü saat 12:00’a kadar TMB'ne (Anara DAYLAN, Tel: 0312 440 81 22/209, Faks: 0312 440 02 53, E-posta: adaylan@tmb.org.tr) iletilmesi gerekmektedir.