TÜRKİYE-JAPONYA İNŞAAT SEKTÖRÜ KONFERANSI, 30 EKİM 2013, HİLTON OTEL/ İSTANBU

Sayın Üyemiz,

Türkiye Müteahhitler Birliği’nden (TMB)  Kurulumuza iletilen yazıda; Japonya Ankara Büyükelçiliği organizasyonu ile Turizm Bakanlığı ve T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı işbirliği ve TMB desteği ile 30 Ekim 2013 Çarşamba günü 09:00 – 15:30 saatleri arasında İstanbul Hilton Otel Şadırvan Salonu'nda “Japonya-Türkiye İnşaat Sektörü Konferansı” düzenleneceği iletilmiştir.

T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Karayolları Genel Müdürlüğü üst düzey yetkilerinin, Japon Denizaşırı İnşaat Birliği (OCAJI) ve Japon müteahhitlik firma temsilcilerinin de katılacağı söz konusu Konferans çerçevesinde, Türkiye'de önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi planlanan altyapı projeleri hakkında bilgi edinilmesi ve iki ülke firmaları arasında gerek ülkemizde gerek üçüncü ülkelerdeki işbirliği imkanlarının ele alınması öngörülmektedir. 

Söz konusu Konferans’a katılmak isteyen üyelerimizin katılım teyitlerini en geç 28 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 12.00’ye kadar TMB’ye ( İlgili Kişi: Anara Daylan, Tel: 0312 441 44 83/209, E-posta: adaylan@tmb.org.tr ) iletmeleri hususunu bilglilerinize sunarım.


Saygılarımla,

 


Ekler:
1. Japon Tarafı Heyet Listesi (İngilizce)
2. Program