TÜRKİYE – TATARİSTAN OTOMOTİV SEKTÖRÜ TİCARET VE YATIRIM İŞBİRLİĞİ FORUMU, 6 EKİM 2012, BURSA

Sayın Üyemiz,

Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden Kurulumuza iletilen bir yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı Koordinatörlüğü, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği organizatörlüğü ile 6 Ekim 2012 tarihinde Rusya Federasyonu, Tataristan Cumhuriyeti Başkanı Sayın Rustam Minnihanov ile T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Sever’in eşbaşkanlığında, işadamlarının katılımları ile Tataristan Otomotiv Ticaret ve Yatırım İşbirliği Forumu ve Alım Heyeti organizasyonunun Bursa’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

6 Ekim 2012, Cumartesi günü Bursa Hilton Otelinde, 10:00-11:45 saatleri arasında Türkiye-Tataristan Otomotiv Ticaret ve Yatırım İşbirliği Forumu ve ardından 13:30-17:00 saatleri arasında Tataristan Alım Heyeti ile İkili İş Görüşmeleri gerçekleştirilecek olup, İş Forumu ve İkili Görüşmelere katılmak isteyen firmaların 28 Eylül 2012, Cuma günü mesai bitimine kadar http://goo.gl/LgzUZ adresli internet bağlantısı üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Söz konusu İkili Görüşmelere katılım ücretsizdir. Başvurular ön başvuru niteliğinde olup, katılım teyitleri ve görüşme saatlerini içeren bir liste (başvuru sırası dikkate alınarak) hazırlanıp bilahare firmalara gönderilecektir.

Ayrıca, organizasyona katılacak olan Tataristan Heyetinin listesi ve etkinliğin programı ekte yer almaktadır.


Saygılarımla.

 


Ekler:
-Program (1 sayfa)
-Tataristan İşadamları Heyet Listesi (5 sayfa)