TÜRKMENİSTAN’DA 2012 YILINDA DÜZENLENECEK TÜRK SERGİLERİ

Sayın Üyemiz,

DEİK Türk – Türkmen İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi olan Meridyen Uluslararası Fuarcılık ve T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’da 3-5 Aralık Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri, 19 – 21 Haziran 2012 tarihleri arasında ise Türkmenistan Yapı İnşaat Isıtma & Soğutma Sergileri düzenlenecektir.

 IV. Türk İhraç Ürünleri Sergisi 3 – 5 Aralık 2012

Sergide; gıda ve gıda işleme makinaları, değirmen makinaları, tarım, ambalaj, moda, tekstil, kozmetik, temizlik ürünleri, züccaciye, kırtasiye,bilgisayar,ağaç işleme makinaları,moda ve tekstil yan sanayi, ev tekstili, otel ekipmanlari, makine ve ekipmanları, açık alan reklamcılığı gibi sektörler yer alacaktır.

Söz konusu sergiye katılmayı düşünen üyelerimizin en geç 1 Kasım 2012 mesai bitimine kadar Meridyen Fuarcılıktan ilgili kişiyle irtibata geçmesi gerekmektedir.

İrtibat:     Uğur Ulusoy
Tel:         0212 210 50 50 / 1220     
Gsm:        0533.4831139
E-posta:     uulusoy@meridyenfair.com


Yapı & İnşaat ve Isıtma & Soğutma Sergisi, 19 – 21 Haziran 2012

Sergide; inşaat teknolojileri, inşaat makinaları, kapı - pencere ve  aksesuar, ısıtma & soğutma, iç dizayn, el aletleri, hırdavat, nalburiye, inşaat malzemeleri, izaolasyon, banyo ve seramik, tesisat, elektrik, aydınlatma, su ve su teknolojileri, çatı, cephe ve duvar kaplamaları, boya ve yapı kimyasalları, mermer ve doğaltaş,mermer makinaları sergilenecektir. İlgili sektör firmalarının katılması önem arz etmektedir. Çok sayıda ülkeden katılımcı ve ziyaretçi beklenen sergiye dair katılım ve alt sektörler hakkında detaylı bilgiler ekte yer almaktadır.

İrtibat: Hürkal Akkuş
Tel:212 210 50 50
Web sitesi: www.ashgabatexpobuild.com   e-posta: info@meridyenfair.com

Ek:Türkmenistan’da T.C. Ekonomi Bakanlığı Tarafından Destekli Sergi ve Konferansların Listesi