TÜRKİYE - RUSYA İŞ KONSEYİ XX. ORTAK TOPLANTISI, ANTALYA

Türkiye-Rusya İş Konseyi XX. Ortak Toplantısının, Türkiye tarafı Başkanı Sayın Tuncay Özilhan ve Rusya tarafı Başkanı Sayın Ahmet Palankoyev ev sahipliğinde 26 Temmuz 2019 tarihinde Antalya Rixos Downtown Oteli'nde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
 
T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ve Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Sayın Aleksandr Novak'ın teşrifleri ile bu yıl yirmincisi yapılacak olan İş Konseyi Ortak Toplantısı, İş Konseyi'nin kurulduğu 1991 yılından bu yana dönüşümlü olarak Türkiye ve Rusya Federasyonu'nda yapılmaktadır. Gündeme aldığı sorunlar ve katılımcıların nitelik ve niceliği açısından özel sektörde iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari iş birliğinin kilometre taşlarını oluşturan Ortak Toplantının gündemine bu yıl inşaat müteahhitlik, ulaştırma lojistik, enerji ve karşılıklı yatırımlar alanında işbirliği konularının alınması öngörülmektedir.
 
Söz konusu toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/978/13068 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu en geç 24 Temmuz 2019, Çarşamba günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurmaları, DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 290 TL, DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 350 TL olan katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.
 
Toplantı yerine ulaşım ve konaklama işlemleri katılımcılar tarafından münferit şekilde organize edilecek olup, son başvuru tarihine kadar kontenjanın dolma ihtimaline karşın başvuruların mümkün olduğu kadar erken yapılması önem arz etmektedir.