WEBINAR: ÇİN'İN COVİD-19 TECRÜBESİ: İŞ DÜNYASI AÇISINDAN SON DURUM VE GÜNCEL GELİŞMELER

DEİK olarak küresel çapta yaşanan zorlu süreçte çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekte ve Covid-19 salgınına yönelik olarak alınan tedbirler çerçevesinde çalışmalarımızı sanal ortamda sürdürmekteyiz. Bu kapsamda, DEİK/Türkiye-Çin İş Konseyi ev sahipliğinde, 22 Nisan 2020 tarihinde TSİ 15.00'te "Çin'in Covid-19 Tecrübesi: İş Dünyası Açısından Son Durum ve Güncel Gelişmeler" başlıklı bir online seminer düzenlenecektir. DEİK Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi/ Asya Pasifik Bölgesi Koordinatör Başkanı T. Murat Kolbaşı, DEİK/Türkiye-Çin İş Konseyi Başkanı Korhan Kurdoğlu, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Ataşesi Huang Songfeng ve Atlı Global Kurucu Direktörü ve Akademisyen Dr. Altay Atlı'nın konuşmacı olarak yer alacağı seminerde Türk iş dünyasının Çin'de yaşadığı sorunlar, Çin'in bu süreçte aldığı ekonomik önlemler, Çin'in toparlanma sürecine geçişinin değerlendirilmesi ve Çin'in bu süreç sırasında izlediği yol ve salgın sonrasının analizinin yapılması hedeflenmektedir.


ÖNEMLİ NOT: Kayıt sonrası gönderilecek link size özeldir. Teknik sebepler dolayısıyla lütfen kayıt linkini başkasıyla paylaşmayınız. Her dinleyicinin ayrı olarak kayıt yaptırması gerekmektedir.
Sorularınızı ( sormak istediğiniz panelisti belirterek) kayıt esnasında seminerden önce iletmeniz süre dolayısıyla önemle rica olunur.,

Kayıt için: https://zoom.us/webinar/register/WN_S90BDylsRK-g6EC8CdjGEA