İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI ÜST DÜZEY KAMU VE ÖZEL SEKTÖR YATIRIM KONFERANSI, İSTANBUL

İslam ülkeleri arasındaki yatırım hacminin artırılması ve yatırım ortamının iyileştirilmesi amacı ile "İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı", Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası organizasyonunda, 8-9 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde (adres: Darülbedai Cad. No:3 34367 Şişli – Maçka) düzenlenecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek   "İslam İşbirliği Teşkilatı Üyeleri Arasındaki Yatırım İmkânlarının Açığa Çıkarılması: Dayanışma ve Kalkınma için Yatırım" temalı Konferansa, 56 İİT üyesi ve 5 gözlemci üye ülkede faaliyet gösteren önde gelen iş dünyası temsilcilerinin katılımları beklenmektedir. Konferans kapsamında, özel sektör temsilcileri arasında iş görüşmeleri (B2B) ve kamu kurumlarıyla görüşmeler (B2G) planlanmaktadır.  

Konferansa katılımları teyitlenen konuk Bakan ve Devlet Başkanları listesi ekte sunulmakta olup,  ilgilenen üyelerimizin, https://secure.eventmagix.com/2019_oic/account/PreRegister linkinden kayıt olmaları rica olunur.