RF TATARİSTAN CUMHURBAŞKANI RUSTAM MİNNİHANOV’UN KATILIMIYLA İŞ FORUMU VE ÇALIŞMA YEMEĞİ, 30 NİSAN 2015, ANKARA

Rusya Federasyonu (RF) Tataristan Cumhurbaşkanı Sayın Rustam Minnihanov’un ülkemizi ziyareti vesilesi ile DEİK / Türkiye-Rusya İş Konseyi organizasyonunda 30 Nisan 2015, Perşembe günü Ankara JW Marriott otelinde saat 09:00 – 13:00 arasında “Türkiye-Tataristan İş Forumu ve Çalışma Yemeği”nin düzenlenmesi planlanmaktadır.

 

Taslak programı ekte sunulan söz konusu etkinlik çerçevesinde konuk Cumhurbaşkanı’nın yanı sıra, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Tataristan Başbakan Yardımcısı, Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Ravil Zaripov ve diğer yetkililerin katılımcılara hitap etmeleri beklenmektedir.

 

Bahsi geçen İş Forumu ve Çalışma Yemeğine katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 28 Nisan, Salı günü saat 18:00’a kadar http://kayit.deik.org.tr/KatilimFormu/56/34

adresli internet bağlantısı üzerinden online kayıt yaptırarak, DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 100 TL, üye olmayanlar için kişi başı 150 TL katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmalarıgerekmektedir. Üzerindekatılımcının ad ve soyadının belirtildiği katılım ücretinin yatırılmış olduğunu gösterir dekontların avrasya@deik.org.tr e-posta adresine iletilmesi rica olunur.