TÜRKİYE-MALEZYA İKİLİ TİCARET İLİŞKİLERİ VE İŞ FIRSATLARI, ANKARA

Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde 2 Eylül 2019 Pazartesi günü Congresium Duatepe Salonunda 10:00-12:00 saatleri arasında Malezyalı iş dünyası temsilcilerinin katılımı ile "Türkiye-Malezya İkili Ticaret İlişkileri ve İş Fırsatları" konulu bir toplantı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantıda; palm yağı, palm yağı lifi katkılı ilk yardım kitleri ve kutuları, medikal sarf ürünler, hindistan cevizi içerikli ürünler, gıda tatlandırıcı ve renklendirici, hindistan cevizi yağı, baharatlar, hazır sos, vejeteryan ve glutensiz, biyo pestisit, biyo gübre üreten Malezyalı üreticiler yer alacak olup, aynı zamanda Malezya-Türkiye Serbest Ticaret Antlaşmasına da değinilecektir. Başlıca bu alanlarda ve ilgili alanlarda ticaret ve yatırım yapmak isteyen üyelerimizin, düzenlenecek toplantıya katılımlarında büyük fayda görülmektedir. 

Malezya Büyükelçiliği ve Malezya Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (MATRADE) yetkililerinin de katılımları ile düzenlenecek toplantıya iştirak etmek için aşağıda iletişim bilgileri verilmiş olan isimlerle 28 Ağustos 2019 Çarşamba saat 17:00'ye kadar iletişime geçip kayıt yaptırmanız gerekmektedir. 


İletişim: 
Aslı Nur İNAN – aslinur.inan@atonet.org.tr – 0312 201 8195
Aslıhan ÖNDER – aslihan.onder@atonet.org.tr – 0312 201 8195

Ek 1: Program
Ek 2: Malezya Tarafı Katılımcı Listesi