BELARUS BREMİNO GROUP HEYETİ İLE TOPLANTI, İSTANBUL

Türkiye-Belarus İş Konseyi tarafından 27 Kasım 2019 tarihinde DEİK'te (Adres: River Plaza, Büyükdere Caddesi, Bahar Sokak No:13, Kat 9, Levent – İstanbul) Belarus'un önde gelen lojistik firmalarından olan Bremino Group Başkanı Aleksandr Zaytsev ve firma yetkililerinden oluşan bir heyetle iş toplantısı düzenlenecektir.  
 
Belarus'un Polonya ile sınır bölgesi olan Grodno ve Rusya sınırında bulunan Orsha'da toplam 3 lojistik merkez ile hizmet veren ve aynı zamanda Bremino-Orsha Özel Ekonomi Bölgesini de yöneten Bremino Group (https://bremino.by/) Belarus'ta ulaştırma ve lojistik altyapısının geliştirilmesine yönelik büyük ölçekli yatırımlar yapmakta ve depolama, lojistik ve gümrükleme alanlarında entgre hizmetler sunmaktadır. Bahse konu toplantıya ulaştırma ve lojistik firmalarının yanı sıra, Belarus, Rusya, BDT ve AB ülkelerine ihracat yapan firmalarımızın katılımında fayda görülmektedir.   
 
Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Aleksey Şved'in de bulunacağı toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin, 26 Kasım 2019 saat 18:00'e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1093/13874 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları rica olunur.  
 
EK-1: Belarus Heyet Listesi (1 sayfa)
EK-2: Bremino Group Tanıtım Notu (1 sayfa)