HİNDİSTAN GUJARAT EYALETİ HEYETİ İLE İŞ FIRSATLARI SEMİNERİ, İSTANBUL

DEİK/Türkiye–Hindistan İş Konseyi ve Hindistan Sanayi ve Ticaret Odaları Federasyonu (FICCI) iş birliğinde 6 Eylül 2018 tarihinde Grand Hyatt Hotel'de Hindistan Gujarat Eyaleti Heyeti ile İş Fırsatları Semineri düzenlenecektir. 

Geçtiğimiz on yıllık dönemde ortalama % 7 büyüme kaydeden ve önümüzdeki yıllarda büyüme oranının % 6.5 olarak seyredeceği öngörülen Hindistan, başta altyapı-inşaat, turizm, bilgi teknolojileri ve enerji olmak üzere pek çok sektörde fırsatlar barındırmaktadır. Hindistan'ın kuzey batısında yer alan Gujarat Eyaleti, stratejik bir konumda yer almakta ve 60 milyonu aşkın nüfusu ile ülke içi ve uluslararası ticari iş birliklerinde güçlü bir rol oynamaktadır. 

Ekli dosyada Taslak Programı ve Heyet Listesi yer alan söz konusu seminerde Hindistan'ın Gujarat Eyaleti'nden başta turizm, inşaat ve altyapı, medya, sivil havacılık, bilgi teknolojileri, eczacılık, eğitim ve yatırım sektörlerinden gelen firmalar ile yatırım ve ticaret fırsatları değerlendirilecektir.  

Bu çerçevede anılan seminere katılmak isteyen üyelerimizin, en geç 5 Eylül Çarşamba günü 18:00'e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/713/11331 linkinde yer alan online katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için DEİK (Asya Pasifik Bölge Direktörlüğü,

Tel: 0212 339 50 35-38; 

E-mail: asyapasifik@deik.org.tr) ile iletişime geçilmesi rica olunur.
 
Bilgilerinize saygılarımla sunarım,

Önemli Not: Program dili İngilizcedir.

Ek-1: Taslak program
Ek-2: Hindistan Gujarat Heyeti Katılımcı Listesi