TÜRKİYE - TOGO İŞ KONSEYİ

TÜRKİYE-TOGO SANAL GÜNÜ

BENİN-TOGO HEYET PROGRAMI, 31 MART-3 NİSAN 2019, TOGO

Türkiye-Togo İş Konseyi organizasyonu ve MÜSİAD iş birliği kapsamında 31 Mart-3 Nisan 2019 tarihleri arasında Benin-Togo Heyet Programı gerçekleştirildi. Karşılıklı ekonomik ve ticari faaliyetlerin artırılması amacıyla düzenlenen heyet programı kapsamında; Kotonu ve Lomé'de forumu ve görüşmeleri, kurum-kuruluş ziyaretleri gerçekleştirildi. İlgili forumlarına 23 Türk firma yetkilisi ve her iki ülkeden yaklaşık 170 iş insanı katılım gösterdi.

YENİ ATANAN T.C. KOTONU BÜYÜKELÇİSİ ONUR ÖZÇERİ İLE TANIŞMA YEMEĞİ, 6 KASIM 2018, İSTANBUL

Türkiye-Togo İş Konseyi organizasyonu kapsamında, 6 Kasım 2018 tarihinde iş konseyi ve Benin Büyükelçisi Onur Özçeri'nin tanışmasını sağlama amacıyla tanışma yemeği düzenlendi. Bu kapsamda, Benin-Türkiye İş Konseyi Başkanı Adnan Bostan'ın başkanlığındaki İş Konseyi, Büyükelçi Onur Özçeri'yi T.C. Dışişleri Bakanlığı'ndaki ofisinde ziyaret etti. Gerçekleştirilen görüşmede, Benin İş Konseyi faaliyetleri ve gelecek dönem etkinlikleri hakkında Büyükelçi'ye bilgilendirmede bulunuldu. Benin iş ortamı ve ülke hakkında genel bir değerlendirme gerçekleştirildi.

İŞ KONSEYİ BAŞKANI BERNA AKYILDIZ'IN TOGO TEMASLARI, 22-26 EYLÜL 2018, TOGO

Türkiye-Togo İş Konseyi organizasyonu kapsamında 22-26 Eylül 2018 tarihleri arasında Togo ile ikili ilişkileri geliştirme amacıyla kurum ve kuruluş ziyaretleri gerçekleştirildi. Berna Akyıldız'ın gerçekleştirmiş olduğu ziyaretler kapsamında; iki ülke arasında var olan ikili ekonomik ve ticari ilişkilerin artırılmasına yönelik temaslarda bulunuldu.

Diğer İş Konseyleri